STUCOSEDCON S.R.L.
STUCOSEDCON S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ciofeni, Comuna Zăpodeni, Vaslui, CUI 43353545. Cifră de afaceri 2025: 272.126 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 43353545
- Denumire
- STUCOSEDCON S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|733|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.11.2020
- Sediu
- nr. 29, Sat Ciofeni, Comuna Zăpodeni, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (29)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 272.126 lei (-25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 9 mii lei · 2025 272,1 mii lei · maxim 2024 364 mii lei · minim 2020 9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 2,6 mii lei · 2025 15 mii lei · maxim 2023 21 mii lei · minim 2020 2,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2021 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 272.126 lei | 364.003 lei | 124.945 lei | 45.770 lei | 66.330 lei | 9.000 lei |
| Venituri totale | 297.126 lei | 376.104 lei | 142.863 lei | 45.770 lei | 66.330 lei | 9.000 lei |
| Cheltuieli totale | 279.240 lei | 355.979 lei | 120.390 lei | 29.975 lei | 60.549 lei | 6.273 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 15.024 lei | 15.344 lei | 21.043 lei | 15.074 lei | 5.118 lei | 2.637 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 15.024 lei | 15.344 lei | 21.043 lei | 15.074 lei | 5.118 lei | 2.637 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 109.949 lei | 135.173 lei | 63.517 lei | 27.553 lei | 11.228 lei | 10.903 lei |
| Datorii | 88.326 lei | 78.574 lei | 22.262 lei | 4.524 lei | 3.273 lei | 8.066 lei |
| Capitaluri proprii | 21.623 lei | 56.599 lei | 41.255 lei | 23.029 lei | 7.955 lei | 2.837 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STUCOSEDCON S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, STUCOSEDCON S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul STUCOSEDCON S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ciofeni, Comuna Zăpodeni, județul Vaslui (nr. 29); numărul de înmatriculare e J|37|733|2020, din 19.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut STUCOSEDCON S.R.L. în 2025?
272.126 lei, cu 25% sub 2024 (364.003 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 15.024 lei.
Câți salariați are STUCOSEDCON S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre STUCOSEDCON S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.