AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L.
AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 43320254. Cifră de afaceri 2023: 126.033 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43320254
- Denumire
- AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2785|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.11.2020
- Sediu
- DROBETA, nr. 10, bl. Q6, sc. A, et. 4, ap. 17, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Arată toate (38)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2023 · 3 bilanțuri
Financiar · 2020–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2021.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 126.033 lei (+345% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 28,3 mii lei · 2023 126 mii lei · maxim 2023 126 mii lei · minim 2021 28,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 0 lei · 2023 29,5 mii lei · maxim 2023 29,5 mii lei · minim 2021 −47,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2023 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 126.033 lei | fără bilanț | 28.300 lei | — |
| Venituri totale | 126.033 lei | fără bilanț | 28.300 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 95.375 lei | fără bilanț | 75.250 lei | — |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 29.478 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | 47.233 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 29.478 lei | fără bilanț | -47.233 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 10.727 lei | fără bilanț | 8.291 lei | 200 lei |
| Datorii | 28.282 lei | fără bilanț | 55.324 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | -17.555 lei | fără bilanț | -47.033 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | fără bilanț | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (DROBETA, nr. 10, bl. Q6, sc. A, et. 4, ap. 17); numărul de înmatriculare e J|22|2785|2020, din 12.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L. în 2023?
126.033 lei, cu 345% peste 2022 (28.300 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 29.478 lei.
Câți salariați are AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AMT RESIDENCE HOLDING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.