ZIDTRANS PH S.R.L.
ZIDTRANS PH S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 43313788. Cifră de afaceri 2025: 725.491 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43313788
- Denumire
- ZIDTRANS PH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2130|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.11.2020
- Sediu
- GODEANU, nr. 6, bl. 118, sc. A, ap. 40, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 725.491 lei (-20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 35,4 mii lei · 2025 725,5 mii lei · maxim 2023 969,9 mii lei · minim 2021 35,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 0 lei · 2025 9,4 mii lei · maxim 2023 76,5 mii lei · minim 2021 −18,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 725.491 lei | 908.831 lei | 969.925 lei | 344.003 lei | 35.392 lei | — |
| Venituri totale | 936.223 lei | 996.068 lei | 990.676 lei | 469.864 lei | 35.396 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 924.543 lei | 977.742 lei | 905.500 lei | 405.742 lei | 52.554 lei | — |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 9.432 lei | 15.746 lei | 76.463 lei | 56.475 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 18.220 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.432 lei | 15.746 lei | 76.463 lei | 56.475 lei | -18.220 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 362.500 lei | 458.700 lei | 1.007.606 lei | 138.681 lei | 23.790 lei | — |
| Datorii | 276.405 lei | 328.036 lei | 892.688 lei | 100.226 lei | 41.810 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 86.095 lei | 130.664 lei | 114.918 lei | 38.455 lei | -18.020 lei | 0 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZIDTRANS PH S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ZIDTRANS PH S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ZIDTRANS PH S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (GODEANU, nr. 6, bl. 118, sc. A, ap. 40); numărul de înmatriculare e J|29|2130|2020, din 11.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut ZIDTRANS PH S.R.L. în 2025?
725.491 lei, cu 20% sub 2024 (908.831 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.432 lei.
Câți salariați are ZIDTRANS PH S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ZIDTRANS PH S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.