TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L.
TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 43311787. Cifră de afaceri 2025: 237.010 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43311787
- Denumire
- TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|1371|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.11.2020
- Sediu
- SIGISMUND BORLEA, nr. 17, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 237.010 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 64,8 mii lei · 2025 237 mii lei · maxim 2023 421,1 mii lei · minim 2021 64,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 55,2 mii lei · 2025 135,2 mii lei · maxim 2023 355,6 mii lei · minim 2021 55,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 237.010 lei | 243.360 lei | 421.050 lei | 279.682 lei | 64.750 lei |
| Venituri totale | 237.010 lei | 243.360 lei | 425.305 lei | 279.682 lei | 64.750 lei |
| Cheltuieli totale | 99.499 lei | 62.691 lei | 65.625 lei | 27.625 lei | 7.822 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 135.231 lei | 178.350 lei | 355.640 lei | 246.778 lei | 55.179 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 135.231 lei | 178.350 lei | 355.640 lei | 246.778 lei | 55.179 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 148.069 lei | 185.133 lei | 361.179 lei | 253.634 lei | 57.452 lei |
| Datorii | 12.599 lei | 6.543 lei | 5.299 lei | 6.616 lei | 2.073 lei |
| Capitaluri proprii | 135.470 lei | 178.590 lei | 355.880 lei | 247.018 lei | 55.379 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (SIGISMUND BORLEA, nr. 17); numărul de înmatriculare e J|02|1371|2020, din 10.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L. în 2025?
237.010 lei, cu 3% sub 2024 (243.360 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 135.231 lei.
Câți salariați are TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TOP RENTAL APARTMENTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.