SARVIN A M SRL
SARVIN A M SRL: firmă în funcțiune din Sat Sebeșel, Comuna Săsciori, Alba, CUI 4330699. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4330699
- Denumire
- SARVIN A M SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|716|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.06.1993
- Sediu
- Str. COTA, nr. 38, Sat Sebeșel, Comuna Săsciori, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 492,2 mii lei · 2022 672 lei · maxim 2016 527,8 mii lei · minim 2022 672 lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,1 mii lei · 2024 −602 lei · maxim 2017 12,9 mii lei · minim 2018 −36,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2018 0 · maxim 2015 5 · minim 2018 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 672 lei | 4.706 lei | — | 5.858 lei | 281.308 lei | 492.488 lei | 527.800 lei | 492.205 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 46 lei | 6.777 lei | 0 lei | 5.858 lei | 282.072 lei | 506.745 lei | 528.665 lei | 480.616 lei |
| Cheltuieli totale | 602 lei | 616 lei | 3.401 lei | 2.691 lei | 9.208 lei | 12.348 lei | 315.460 lei | 490.495 lei | 527.679 lei | 478.137 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.882 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.914 lei | 205 lei | 2.082 lei |
| Pierdere netă | 602 lei | 616 lei | 3.375 lei | 0 lei | 9.208 lei | 6.666 lei | 36.369 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -602 lei | -616 lei | -3.375 lei | 3.882 lei | -9.208 lei | -6.666 lei | -36.369 lei | 12.914 lei | 205 lei | 2.082 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 12.319 lei | 12.276 lei | 9.656 lei | 12.401 lei | 12.752 lei | 12.841 lei | 39.715 lei | 139.710 lei | 143.598 lei | 165.577 lei |
| Datorii | 52.406 lei | 51.761 lei | 48.525 lei | 47.895 lei | 51.353 lei | 42.234 lei | 62.442 lei | 126.079 lei | 142.881 lei | 142.115 lei |
| Capitaluri proprii | -40.087 lei | -39.485 lei | -38.869 lei | -35.494 lei | -38.601 lei | -29.393 lei | -22.727 lei | 13.631 lei | 717 lei | 23.462 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 3 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SARVIN A M SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SARVIN A M SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SARVIN A M SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sebeșel, Comuna Săsciori, județul Alba (Str. COTA, nr. 38); numărul de înmatriculare e J|01|716|1993, din 23.06.1993.
De unde vin datele despre SARVIN A M SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.