VANTO BEST S.R.L.

VANTO BEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova, CUI 43300974. Cifră de afaceri 2025: 3.072.647 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
43300974
Denumire
VANTO BEST S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|1530|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.06.2021
Sediu
nr. 847, Tarla 17, Parcelele Cc1316, V1317 și A136/1, Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
  • 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.072.647 lei (+31% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 107,2 mii lei · 2025 3,1 mil. lei · maxim 2025 3,1 mil. lei · minim 2021 107,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 25 mii lei · 2025 126,5 mii lei · maxim 2025 126,5 mii lei · minim 2024 17,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 6 · maxim 2024 6 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă3.072.647 lei2.337.477 lei1.739.074 lei616.626 lei107.228 lei
Venituri totale3.194.492 lei2.358.099 lei1.753.337 lei617.658 lei137.229 lei
Cheltuieli totale3.043.665 lei2.336.587 lei1.616.820 lei538.478 lei110.959 lei
Rezultat
Profit net126.489 lei17.938 lei121.573 lei74.906 lei24.988 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net126.489 lei17.938 lei121.573 lei74.906 lei24.988 lei
Bilanț
Active totale1.416.460 lei834.368 lei1.140.762 lei689.503 lei199.894 lei
Datorii1.289.730 lei816.189 lei1.018.948 lei589.409 lei174.706 lei
Capitaluri proprii126.730 lei18.179 lei121.814 lei100.094 lei25.188 lei
Oameni
Număr mediu de salariați66421

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VANTO BEST S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VANTO BEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul VANTO BEST S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Blejoi, Comuna Blejoi, județul Prahova (nr. 847, Tarla 17, Parcelele Cc1316, V1317 și A136/1); numărul de înmatriculare e J|29|1530|2021, din 17.06.2021.

Ce cifră de afaceri a avut VANTO BEST S.R.L. în 2025?

3.072.647 lei, cu 31% peste 2024 (2.337.477 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 126.489 lei.

Câți salariați are VANTO BEST S.R.L.?

6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VANTO BEST S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.