PROGRESSIO VISION S.R.L.
PROGRESSIO VISION S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Satu Nou, Comuna Belcești, Iași, CUI 43297380. Cifră de afaceri 2025: 245.547 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 43297380
- Denumire
- PROGRESSIO VISION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2728|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2020
- Sediu
- nr. 592, C4 Anexa 1, Sat Satu Nou, Comuna Belcești, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
Arată toate (14)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 2
- 7912 Activități ale tur-operatorilor · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 245.547 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 20,4 mii lei · 2025 245,5 mii lei · maxim 2024 257,6 mii lei · minim 2020 20,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 17,6 mii lei · 2025 163,8 mii lei · maxim 2024 176,2 mii lei · minim 2023 −1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 245.547 lei | 257.620 lei | — | 197.121 lei | fără bilanț | 20.410 lei |
| Venituri totale | 245.625 lei | 257.620 lei | 0 lei | 197.121 lei | fără bilanț | 20.410 lei |
| Cheltuieli totale | 79.471 lei | 78.965 lei | 1.221 lei | 26.094 lei | fără bilanț | 2.181 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 163.821 lei | 176.208 lei | 0 lei | 165.986 lei | fără bilanț | 17.617 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 1.221 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 163.821 lei | 176.208 lei | -1.221 lei | 165.986 lei | fără bilanț | 17.617 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 179.933 lei | 192.463 lei | 9.095 lei | 176.472 lei | fără bilanț | 18.430 lei |
| Datorii | 10.342 lei | 7.735 lei | 575 lei | 2.172 lei | fără bilanț | 613 lei |
| Capitaluri proprii | 169.591 lei | 184.728 lei | 8.520 lei | 174.300 lei | fără bilanț | 17.817 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PROGRESSIO VISION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PROGRESSIO VISION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PROGRESSIO VISION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Satu Nou, Comuna Belcești, județul Iași (nr. 592, C4 Anexa 1); numărul de înmatriculare e J|22|2728|2020, din 06.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut PROGRESSIO VISION S.R.L. în 2025?
245.547 lei, cu 5% sub 2024 (257.620 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 163.821 lei.
Câți salariați are PROGRESSIO VISION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PROGRESSIO VISION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.