RES DENT STUDIO S.R.L.

RES DENT STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Câmpeni, Oraș Câmpeni, Alba, CUI 43294171. Cifră de afaceri 2025: 60.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
43294171
Denumire
RES DENT STUDIO S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|01|1128|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.11.2020
Sediu
AVRAM IANCU, nr. 14, Loc. Câmpeni, Oraș Câmpeni, Alba
Activități autorizate (CAEN)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
  • 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 60.000 lei (+7% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 34 mii lei · 2025 60 mii lei · maxim 2025 60 mii lei · minim 2022 34 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 3,2 mii lei · 2025 −59,3 mii lei · maxim 2023 11 mii lei · minim 2025 −59,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă60.000 lei56.300 lei52.000 lei34.000 lei
Venituri totale60.000 lei56.300 lei52.000 lei34.000 lei
Cheltuieli totale117.496 lei54.416 lei40.454 lei30.491 lei
Rezultat
Profit net0 lei195 lei11.026 lei3.169 lei
Pierdere netă59.296 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-59.296 lei195 lei11.026 lei3.169 lei
Bilanț
Active totale143.104 lei195.172 lei17.705 lei6.072 lei
Datorii188.010 lei180.782 lei3.510 lei2.903 lei
Capitaluri proprii-44.906 lei14.390 lei14.195 lei3.169 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RES DENT STUDIO S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, RES DENT STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul RES DENT STUDIO S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Câmpeni, Oraș Câmpeni, județul Alba (AVRAM IANCU, nr. 14); numărul de înmatriculare e J|01|1128|2020, din 06.11.2020.

Ce cifră de afaceri a avut RES DENT STUDIO S.R.L. în 2025?

60.000 lei, cu 7% peste 2024 (56.300 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 59.296 lei.

Câți salariați are RES DENT STUDIO S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RES DENT STUDIO S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.