DENTAL CHOICE S.R.L.
DENTAL CHOICE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, Timiș, CUI 43273012. Cifră de afaceri 2025: 214.818 lei, 2 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 43273012
- Denumire
- DENTAL CHOICE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3244|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.11.2020
- Sediu
- BERNA, nr. 23, Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 214.818 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 19 mii lei · 2025 214,8 mii lei · maxim 2024 234,9 mii lei · minim 2021 19 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −10,9 mii lei · 2025 17,7 mii lei · maxim 2022 31,8 mii lei · minim 2021 −12,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 214.818 lei | 234.868 lei | 141.085 lei | 92.019 lei | 19.042 lei | — |
| Venituri totale | 257.724 lei | 266.333 lei | 141.133 lei | 92.019 lei | 19.042 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 234.498 lei | 232.810 lei | 139.268 lei | 58.362 lei | 31.317 lei | 10.944 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 17.690 lei | 27.253 lei | 663 lei | 31.789 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.347 lei | 10.944 lei |
| Rezultat net | 17.690 lei | 27.253 lei | 663 lei | 31.789 lei | -12.347 lei | -10.944 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 211.458 lei | 261.416 lei | 251.900 lei | 8.820 lei | 4.833 lei | 3.140 lei |
| Datorii | 31.529 lei | 56.270 lei | 242.539 lei | 122 lei | 27.924 lei | 13.884 lei |
| Capitaluri proprii | 54.303 lei | 36.613 lei | 9.361 lei | 8.698 lei | -23.091 lei | -10.744 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DENTAL CHOICE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DENTAL CHOICE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DENTAL CHOICE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, județul Timiș (BERNA, nr. 23); numărul de înmatriculare e J|35|3244|2020, din 02.11.2020.
Ce cifră de afaceri a avut DENTAL CHOICE S.R.L. în 2025?
214.818 lei, cu 9% sub 2024 (234.868 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 17.690 lei.
Câți salariați are DENTAL CHOICE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DENTAL CHOICE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.