PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L.
PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Iazurile, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea, CUI 43237109. Cifră de afaceri 2025: 263.414 lei, 3 salaria
Registru
- CUI
- 43237109
- Denumire
- PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|529|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.10.2020
- Sediu
- PESCĂRUȘULUI, nr. 15, Sat Iazurile, Comuna Valea Nucarilor, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 2612 Fabricarea altor componente electronice · rev. 2
- 2620 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice · rev. 2
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
Arată toate (29)
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 263.414 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 66,5 mii lei · 2025 263,4 mii lei · maxim 2025 263,4 mii lei · minim 2021 66,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −645 lei · 2025 −12 mii lei · maxim 2022 56,2 mii lei · minim 2023 −20,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 263.414 lei | 262.349 lei | 228.849 lei | 206.443 lei | 66.459 lei | — |
| Venituri totale | 263.414 lei | 262.349 lei | 228.849 lei | 206.443 lei | 66.459 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 273.175 lei | 251.597 lei | 247.823 lei | 146.951 lei | 62.012 lei | 645 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 8.260 lei | 0 lei | 56.226 lei | 2.493 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 12.027 lei | 0 lei | 20.919 lei | 0 lei | 0 lei | 645 lei |
| Rezultat net | -12.027 lei | 8.260 lei | -20.919 lei | 56.226 lei | 2.493 lei | -645 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 51.059 lei | 71.120 lei | 57.712 lei | 68.363 lei | 6.400 lei | 455 lei |
| Datorii | 17.472 lei | 25.506 lei | 20.358 lei | 10.090 lei | 4.352 lei | 900 lei |
| Capitaluri proprii | 33.587 lei | 45.614 lei | 37.354 lei | 58.273 lei | 2.048 lei | -445 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Iazurile, Comuna Valea Nucarilor, județul Tulcea (PESCĂRUȘULUI, nr. 15); numărul de înmatriculare e J|36|529|2020, din 26.10.2020.
Ce cifră de afaceri a avut PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
263.414 lei, cu 0% peste 2024 (262.349 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.027 lei.
Câți salariați are PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PLUS ORIGINAL SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.