VAN AMALIA NEAMŢU SRL — dosare în instanță

Numele VAN AMALIA NEAMŢU SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.

Dosare publice
1
Instanțe
1
Primul dosar
10 februarie 2026
Ultima activitate
09 octombrie 2026
Rol dominant
Intimat — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 43095276)

CUI
43095276
Denumire
VAN AMALIA NEAMTU S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|11|449|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
24.09.2020
Sediu
BUZIAȘ, nr. 6, sc. C, et. 1, ap. 4, Municipiul Reșița, Caraș-Severin
Activități autorizate (CAEN)
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 184.792 lei (+11% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 41,4 mii lei · 2025 184,8 mii lei · maxim 2023 194,5 mii lei · minim 2020 41,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 40 mii lei · 2025 −40,8 mii lei · maxim 2023 109,8 mii lei · minim 2025 −40,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2021 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă184.792 lei166.091 lei194.538 lei108.754 lei107.380 lei41.448 lei
Venituri totale184.797 lei166.093 lei194.538 lei108.754 lei107.380 lei41.448 lei
Cheltuieli totale223.983 lei95.742 lei83.101 lei24.460 lei10.817 lei914 lei
Rezultat
Profit net0 lei68.773 lei109.783 lei82.482 lei94.741 lei39.991 lei
Pierdere netă40.757 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-40.757 lei68.773 lei109.783 lei82.482 lei94.741 lei39.991 lei
Bilanț
Active totale73.943 lei129.490 lei275.174 lei161.633 lei109.822 lei40.734 lei
Datorii20.729 lei15.519 lei8.977 lei5.219 lei3.890 lei543 lei
Capitaluri proprii53.214 lei113.971 lei266.197 lei156.414 lei105.932 lei40.191 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Intimat: 1

Categorii de dosare

  • Litigii de muncă: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2026: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
151/115/2026Tribunalul CARASSEVERINLitigii de muncăFondIntimat

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare VAN AMALIA NEAMŢU SRL?

VAN AMALIA NEAMŢU SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des VAN AMALIA NEAMŢU SRL?

Cel mai des ca intimat (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii de muncă (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă intimat?

Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.