JABAL RESIDENCE S.R.L.
JABAL RESIDENCE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș, CUI 43092113. Cifră de afaceri 2024: 2.004.835 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 43092113
- Denumire
- JABAL RESIDENCE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2759|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.09.2020
- Sediu
- NARCISEI, nr. 21 B, ÎNCĂPEREA NR. 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (23)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 2.004.835 lei (-15% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 0 lei · 2024 2 mil. lei · maxim 2022 3,2 mil. lei · minim 2020 0 lei.
Rezultat net (lei): 2020 −1,4 mii lei · 2024 170,6 mii lei · maxim 2022 3 mil. lei · minim 2020 −1,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 0 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2020 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 2.004.835 lei | 2.365.345 lei | 3.225.253 lei | — | 0 lei |
| Venituri totale | 2.004.835 lei | 2.365.345 lei | 3.328.540 lei | 499.331 lei | 716.045 lei |
| Cheltuieli totale | 1.780.725 lei | 942.524 lei | 361.117 lei | 160.663 lei | 717.395 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 170.568 lei | 1.403.548 lei | 2.964.328 lei | 338.657 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.350 lei |
| Rezultat net | 170.568 lei | 1.403.548 lei | 2.964.328 lei | 338.657 lei | -1.350 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 5.803.671 lei | 4.986.770 lei | 5.278.278 lei | 4.286.364 lei | 1.802.377 lei |
| Datorii | 3.294.268 lei | 1.358.544 lei | 1.966.643 lei | 3.939.057 lei | 1.793.727 lei |
| Capitaluri proprii | 2.509.403 lei | 3.628.226 lei | 3.311.635 lei | 347.307 lei | 8.650 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JABAL RESIDENCE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, JABAL RESIDENCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul JABAL RESIDENCE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Giroc, Comuna Giroc, județul Timiș (NARCISEI, nr. 21 B, ÎNCĂPEREA NR. 1); numărul de înmatriculare e J|35|2759|2020, din 24.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut JABAL RESIDENCE S.R.L. în 2024?
2.004.835 lei, cu 15% sub 2023 (2.365.345 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 170.568 lei.
Câți salariați are JABAL RESIDENCE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre JABAL RESIDENCE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.