MORE THAN CAPITAL S.R.L.

MORE THAN CAPITAL S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 43071935. Cifră de afaceri 2025: 798.436 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
43071935
Denumire
MORE THAN CAPITAL S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|11929|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.09.2020
Sediu
ALEXANDRU PAPIU ILARIAN, nr. 6, bl. 42, sc. 3, et. 7, ap. 85, CAMERA 2, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
Arată toate (34)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 6421 Activități ale holding-urilor · rev. 3
  • 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
  • 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
  • 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 798.436 lei (+3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 2,9 mii lei · 2025 798,4 mii lei · maxim 2025 798,4 mii lei · minim 2022 2,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 −132 lei · 2025 722,2 mii lei · maxim 2025 722,2 mii lei · minim 2021 −988 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă798.436 lei774.182 lei122.484 lei2.900 lei——
Venituri totale798.436 lei774.182 lei122.484 lei2.900 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale52.776 lei46.386 lei39.624 lei1.004 lei988 lei132 lei
Rezultat
Profit net722.186 lei711.203 lei81.819 lei1.867 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei988 lei132 lei
Rezultat net722.186 lei711.203 lei81.819 lei1.867 lei-988 lei-132 lei
Bilanț
Active totale751.646 lei767.556 lei133.805 lei128.621 lei125.501 lei97.566 lei
Datorii29.211 lei53.586 lei51.038 lei127.673 lei126.421 lei97.498 lei
Capitaluri proprii722.435 lei713.970 lei82.767 lei948 lei-920 lei68 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MORE THAN CAPITAL S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MORE THAN CAPITAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MORE THAN CAPITAL S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (ALEXANDRU PAPIU ILARIAN, nr. 6, bl. 42, sc. 3, et. 7, ap. 85, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|11929|2020, din 21.09.2020.

Ce cifră de afaceri a avut MORE THAN CAPITAL S.R.L. în 2025?

798.436 lei, cu 3% peste 2024 (774.182 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 722.186 lei.

Câți salariați are MORE THAN CAPITAL S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MORE THAN CAPITAL S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.