KHALEESI VET S.R.L.
KHALEESI VET S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Satu Mare, Satu Mare, CUI 43069030. Cifră de afaceri 2025: 305.291 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43069030
- Denumire
- KHALEESI VET S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|779|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.09.2020
- Sediu
- IALOMIȚEI, nr. 2, ap. 9, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 7500 Activități veterinare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 23.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 305.291 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 101,3 mii lei · 2025 305,3 mii lei · maxim 2025 305,3 mii lei · minim 2021 101,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 6,3 mii lei · 2025 23,4 mii lei · maxim 2023 33,9 mii lei · minim 2022 5,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 305.291 lei | 295.054 lei | 248.910 lei | 169.624 lei | 101.338 lei |
| Venituri totale | 305.291 lei | 295.071 lei | 248.910 lei | 169.624 lei | 101.338 lei |
| Cheltuieli totale | 277.622 lei | 260.740 lei | 212.777 lei | 161.540 lei | 93.177 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 23.427 lei | 31.731 lei | 33.944 lei | 5.403 lei | 6.323 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 23.427 lei | 31.731 lei | 33.944 lei | 5.403 lei | 6.323 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 84.657 lei | 85.034 lei | 79.765 lei | 57.068 lei | 51.565 lei |
| Datorii | 61.019 lei | 33.519 lei | 33.895 lei | 45.142 lei | 45.042 lei |
| Capitaluri proprii | 23.638 lei | 51.515 lei | 45.870 lei | 11.926 lei | 6.523 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KHALEESI VET S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, KHALEESI VET S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul KHALEESI VET S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare (IALOMIȚEI, nr. 2, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|30|779|2020, din 18.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut KHALEESI VET S.R.L. în 2025?
305.291 lei, cu 3% peste 2024 (295.054 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.427 lei.
Câți salariați are KHALEESI VET S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KHALEESI VET S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.