FLUENT STUDIO S.R.L.
FLUENT STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 43064008. Cifră de afaceri 2025: 179.705 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 43064008
- Denumire
- FLUENT STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|1173|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.09.2020
- Sediu
- PARÂNGULUI, nr. 21, ap. 13, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 179.705 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 56,8 mii lei · 2025 179,7 mii lei · maxim 2023 220,2 mii lei · minim 2020 56,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 28 mii lei · 2025 −10,5 mii lei · maxim 2020 28 mii lei · minim 2024 −31,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 179.705 lei | 163.805 lei | 220.197 lei | 155.978 lei | 66.074 lei | 56.830 lei |
| Venituri totale | 179.705 lei | 163.811 lei | 220.197 lei | 156.014 lei | 66.074 lei | 56.830 lei |
| Cheltuieli totale | 188.446 lei | 194.448 lei | 208.713 lei | 148.617 lei | 40.868 lei | 27.431 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 9.418 lei | 4.402 lei | 23.687 lei | 28.035 lei |
| Pierdere netă | 10.538 lei | 31.776 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -10.538 lei | -31.776 lei | 9.418 lei | 4.402 lei | 23.687 lei | 28.035 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 57.359 lei | 56.547 lei | 79.942 lei | 54.329 lei | 54.817 lei | 33.799 lei |
| Datorii | 43.930 lei | 32.580 lei | 24.199 lei | 8.004 lei | 2.895 lei | 5.564 lei |
| Capitaluri proprii | 13.429 lei | 23.967 lei | 55.743 lei | 46.325 lei | 51.922 lei | 28.235 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLUENT STUDIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FLUENT STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FLUENT STUDIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (PARÂNGULUI, nr. 21, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|26|1173|2020, din 17.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut FLUENT STUDIO S.R.L. în 2025?
179.705 lei, cu 10% peste 2024 (163.805 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.538 lei.
Câți salariați are FLUENT STUDIO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FLUENT STUDIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.