ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L.
ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 43058480. Cifră de afaceri 2025: 355.903 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 43058480
- Denumire
- ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1847|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.09.2020
- Sediu
- CARPENULUI, nr. 3, bl. A4, sc. C, et. 2, ap. 8, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (38)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 355.903 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 14,6 mii lei · 2025 355,9 mii lei · maxim 2022 410,8 mii lei · minim 2020 14,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 8,9 mii lei · 2025 29,5 mii lei · maxim 2022 195,2 mii lei · minim 2021 −96,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2022 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 355.903 lei | 323.751 lei | 236.546 lei | 410.757 lei | — | 14.616 lei |
| Venituri totale | 355.971 lei | 308.509 lei | 213.434 lei | 410.987 lei | 6 lei | 14.616 lei |
| Cheltuieli totale | 319.166 lei | 301.281 lei | 171.571 lei | 211.693 lei | 96.670 lei | 5.292 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 29.539 lei | 1.425 lei | 39.493 lei | 195.184 lei | 0 lei | 8.886 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 96.664 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 29.539 lei | 1.425 lei | 39.493 lei | 195.184 lei | -96.664 lei | 8.886 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 546.126 lei | 455.925 lei | 301.272 lei | 121.349 lei | 268.749 lei | 25.669 lei |
| Datorii | 398.062 lei | 307.400 lei | 154.172 lei | 13.743 lei | 356.327 lei | 16.583 lei |
| Capitaluri proprii | 148.064 lei | 148.525 lei | 147.100 lei | 107.606 lei | -87.578 lei | 9.086 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (CARPENULUI, nr. 3, bl. A4, sc. C, et. 2, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|08|1847|2020, din 17.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L. în 2025?
355.903 lei, cu 10% peste 2024 (323.751 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 29.539 lei.
Câți salariați are ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.