HAF SOLUTIONS S.R.L.
HAF SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiș, CUI 43019279. Cifră de afaceri 2025: 299.309 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 43019279
- Denumire
- HAF SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2528|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.09.2020
- Sediu
- nr. 302/A, CAMERA NR. 1, Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
Arată toate (10)
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 299.309 lei (+235% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 22 mii lei · 2025 299,3 mii lei · maxim 2025 299,3 mii lei · minim 2021 15,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 20,4 mii lei · 2025 144,2 mii lei · maxim 2025 144,2 mii lei · minim 2022 2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 299.309 lei | 89.275 lei | 49.385 lei | 30.891 lei | 15.262 lei | 22.043 lei |
| Venituri totale | 299.309 lei | 89.275 lei | 49.385 lei | 30.891 lei | 15.262 lei | 22.043 lei |
| Cheltuieli totale | 127.650 lei | 70.489 lei | 35.228 lei | 27.926 lei | 11.709 lei | 1.006 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 144.194 lei | 15.780 lei | 11.889 lei | 2.039 lei | 3.095 lei | 20.376 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 144.194 lei | 15.780 lei | 11.889 lei | 2.039 lei | 3.095 lei | 20.376 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 237.401 lei | 43.800 lei | 24.846 lei | 33.534 lei | 24.729 lei | 24.543 lei |
| Datorii | 92.967 lei | 6.771 lei | 3.597 lei | 7.824 lei | 1.058 lei | 3.967 lei |
| Capitaluri proprii | 144.434 lei | 37.029 lei | 21.249 lei | 25.710 lei | 23.671 lei | 20.576 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HAF SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HAF SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HAF SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, județul Timiș (nr. 302/A, CAMERA NR. 1); numărul de înmatriculare e J|35|2528|2020, din 08.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut HAF SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
299.309 lei, cu 235% peste 2024 (89.275 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 144.194 lei.
Câți salariați are HAF SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HAF SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.