MOTANU COMPFOREST S.R.L.
MOTANU COMPFOREST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Someșu Rece, Comuna Gilău, Cluj, CUI 42998055. Cifră de afaceri 2025: 341.589 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 42998055
- Denumire
- MOTANU COMPFOREST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2708|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.09.2020
- Sediu
- LACULUI, nr. 10, ap. 1, Sat Someșu Rece, Comuna Gilău, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 341.589 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 263,7 mii lei · 2025 341,6 mii lei · maxim 2021 865,8 mii lei · minim 2020 263,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 71,9 mii lei · 2025 6,4 mii lei · maxim 2020 71,9 mii lei · minim 2022 −67,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 341.589 lei | 391.324 lei | 298.912 lei | 415.437 lei | 865.794 lei | 263.681 lei |
| Venituri totale | 424.229 lei | 418.864 lei | 310.869 lei | 403.674 lei | 870.969 lei | 286.745 lei |
| Cheltuieli totale | 408.656 lei | 450.309 lei | 373.864 lei | 467.227 lei | 799.022 lei | 212.254 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 6.387 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 63.637 lei | 71.876 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 37.962 lei | 66.179 lei | 67.084 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.387 lei | -37.962 lei | -66.179 lei | -67.084 lei | 63.637 lei | 71.876 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 163.975 lei | 204.379 lei | 137.636 lei | 109.411 lei | 171.259 lei | 88.291 lei |
| Datorii | 254.100 lei | 300.889 lei | 173.028 lei | 101.782 lei | 64.546 lei | 16.215 lei |
| Capitaluri proprii | -90.125 lei | -96.512 lei | -58.550 lei | 7.629 lei | 106.713 lei | 72.076 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MOTANU COMPFOREST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MOTANU COMPFOREST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MOTANU COMPFOREST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Someșu Rece, Comuna Gilău, județul Cluj (LACULUI, nr. 10, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|12|2708|2020, din 02.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut MOTANU COMPFOREST S.R.L. în 2025?
341.589 lei, cu 13% sub 2024 (391.324 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.387 lei.
Câți salariați are MOTANU COMPFOREST S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MOTANU COMPFOREST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.