RESORT PLANNING S.R.L.
RESORT PLANNING S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor, CUI 42996070. Cifră de afaceri 2025: 395.250 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 42996070
- Denumire
- RESORT PLANNING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|1555|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.09.2020
- Sediu
- MIRCEA ELIADE, nr. 25, Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 395.250 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 229,8 mii lei · 2025 395,3 mii lei · maxim 2023 702,3 mii lei · minim 2022 229,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −2,6 mii lei · 2025 56,9 mii lei · maxim 2023 392,6 mii lei · minim 2021 −2,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 395.250 lei | 374.440 lei | 702.257 lei | 229.800 lei | — |
| Venituri totale | 395.250 lei | 374.445 lei | 702.292 lei | 229.829 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 334.629 lei | 217.260 lei | 239.261 lei | 97.230 lei | 2.604 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 56.866 lei | 93.351 lei | 392.622 lei | 126.601 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.604 lei |
| Rezultat net | 56.866 lei | 93.351 lei | 392.622 lei | 126.601 lei | -2.604 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 715.287 lei | 802.646 lei | 767.813 lei | 157.505 lei | 12.870 lei |
| Datorii | 657.645 lei | 580.371 lei | 374.951 lei | 33.308 lei | 15.274 lei |
| Capitaluri proprii | 57.642 lei | 222.275 lei | 392.862 lei | 124.197 lei | -2.404 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RESORT PLANNING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RESORT PLANNING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RESORT PLANNING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, județul Bihor (MIRCEA ELIADE, nr. 25); numărul de înmatriculare e J|05|1555|2020, din 02.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut RESORT PLANNING S.R.L. în 2025?
395.250 lei, cu 6% peste 2024 (374.440 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 56.866 lei.
Câți salariați are RESORT PLANNING S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RESORT PLANNING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.