LENSIS PHOTO STORIES S.R.L.

LENSIS PHOTO STORIES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Fălticeni, Suceava, CUI 42975906. Cifră de afaceri 2025: 44.725 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42975906
Denumire
LENSIS PHOTO STORIES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|1063|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.08.2020
Sediu
ION CREANGĂ, nr. 86, Municipiul Fălticeni, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 2
  • 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 7420 Activități fotografice · rev. 2
Arată toate (9)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 44.725 lei (-54% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 33,3 mii lei · 2025 44,7 mii lei · maxim 2023 196,4 mii lei · minim 2020 33,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 31,8 mii lei · 2025 27,5 mii lei · maxim 2023 156,9 mii lei · minim 2025 27,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă44.725 lei97.432 lei196.430 lei155.925 lei119.058 lei33.309 lei
Venituri totale45.061 lei100.482 lei204.562 lei158.339 lei119.139 lei33.310 lei
Cheltuieli totale12.689 lei43.280 lei45.940 lei6.518 lei951 lei550 lei
Rezultat
Profit net27.452 lei54.229 lei156.891 lei147.309 lei114.685 lei31.778 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net27.452 lei54.229 lei156.891 lei147.309 lei114.685 lei31.778 lei
Bilanț
Active totale29.563 lei53.434 lei175.044 lei283.691 lei115.738 lei32.802 lei
Datorii1.871 lei53.194 lei6.605 lei136.142 lei115.498 lei32.602 lei
Capitaluri proprii27.692 lei240 lei168.439 lei147.549 lei240 lei200 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—11———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LENSIS PHOTO STORIES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, LENSIS PHOTO STORIES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul LENSIS PHOTO STORIES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Fălticeni, județul Suceava (ION CREANGĂ, nr. 86); numărul de înmatriculare e J|33|1063|2020, din 27.08.2020.

Ce cifră de afaceri a avut LENSIS PHOTO STORIES S.R.L. în 2025?

44.725 lei, cu 54% sub 2024 (97.432 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 27.452 lei.

De unde vin datele despre LENSIS PHOTO STORIES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.