PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L.
PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 42962329. Cifră de afaceri 2021: 45.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 42962329
- Denumire
- PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|1499|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.08.2020
- Sediu
- ION BRADU, nr. 1, bl. A7, et. 3, ap. 308, PRIMA NUFĂRUL, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2021 · 2 bilanțuri
Financiar · 2020–2021 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 45.000 lei (+400% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 9 mii lei · 2021 45 mii lei · maxim 2021 45 mii lei · minim 2020 9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 6,5 mii lei · 2021 30,9 mii lei · maxim 2021 30,9 mii lei · minim 2020 6,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2021 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 45.000 lei | 9.000 lei |
| Venituri totale | 45.000 lei | 9.000 lei |
| Cheltuieli totale | 13.052 lei | 2.264 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 30.868 lei | 6.466 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 30.868 lei | 6.466 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 36.207 lei | 7.928 lei |
| Datorii | 5.172 lei | 1.262 lei |
| Capitaluri proprii | 31.035 lei | 6.666 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (ION BRADU, nr. 1, bl. A7, et. 3, ap. 308, PRIMA NUFĂRUL); numărul de înmatriculare e J|05|1499|2020, din 25.08.2020.
Ce cifră de afaceri a avut PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L. în 2021?
45.000 lei, cu 400% peste 2020 (9.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 30.868 lei.
Câți salariați are PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2021 (1 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PREMIUM CLEANING MAINTENANCE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.