D.M.C ZENTE S.R.L.
D.M.C ZENTE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Icafalău, Comuna Cernat, Covasna, CUI 42959820. Cifră de afaceri 2025: 137.533 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 42959820
- Denumire
- D.M.C ZENTE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|281|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.08.2020
- Sediu
- ICAFALĂU, nr. 7, Sat Icafalău, Comuna Cernat, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 137.533 lei (-10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 20,9 mii lei · 2025 137,5 mii lei · maxim 2024 153,2 mii lei · minim 2021 20,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 0 lei · 2025 46,9 mii lei · maxim 2024 55,4 mii lei · minim 2020 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 137.533 lei | 153.206 lei | 95.612 lei | 80.394 lei | 20.887 lei | — |
| Venituri totale | 208.746 lei | 269.905 lei | 95.612 lei | 80.402 lei | 20.887 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 160.626 lei | 213.236 lei | 73.818 lei | 62.789 lei | 18.205 lei | — |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 46.944 lei | 55.366 lei | 20.857 lei | 16.808 lei | 2.134 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 46.944 lei | 55.366 lei | 20.857 lei | 16.808 lei | 2.134 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 217.521 lei | 427.223 lei | 62.566 lei | 45.785 lei | 7.057 lei | 550 lei |
| Datorii | 89.591 lei | 269.583 lei | 41.809 lei | 46.643 lei | 4.723 lei | 350 lei |
| Capitaluri proprii | 117.626 lei | 76.123 lei | 20.757 lei | -858 lei | 2.334 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este D.M.C ZENTE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, D.M.C ZENTE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul D.M.C ZENTE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Icafalău, Comuna Cernat, județul Covasna (ICAFALĂU, nr. 7); numărul de înmatriculare e J|14|281|2020, din 25.08.2020.
Ce cifră de afaceri a avut D.M.C ZENTE S.R.L. în 2025?
137.533 lei, cu 10% sub 2024 (153.206 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 46.944 lei.
Câți salariați are D.M.C ZENTE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre D.M.C ZENTE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.