EDYRAR SERVICE S.R.L.

EDYRAR SERVICE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Deia, Comuna Frumosu, Suceava, CUI 42945433. Cifră de afaceri 2025: 363.711 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
42945433
Denumire
EDYRAR SERVICE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|1024|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.08.2020
Sediu
nr. 839, Sat Deia, Comuna Frumosu, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 363.711 lei (+13% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 34,4 mii lei · 2025 363,7 mii lei · maxim 2025 363,7 mii lei · minim 2020 34,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 1,2 mii lei · 2025 12 mii lei · maxim 2025 12 mii lei · minim 2023 −32,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă363.711 lei321.133 lei182.926 lei203.754 lei219.587 lei34.384 lei
Venituri totale364.528 lei321.258 lei183.914 lei204.589 lei219.614 lei34.384 lei
Cheltuieli totale341.553 lei326.489 lei214.909 lei216.699 lei226.032 lei32.118 lei
Rezultat
Profit net12.039 lei0 lei0 lei0 lei0 lei1.234 lei
Pierdere netă0 lei8.401 lei32.834 lei17.086 lei13.007 lei0 lei
Rezultat net12.039 lei-8.401 lei-32.834 lei-17.086 lei-13.007 lei1.234 lei
Bilanț
Active totale111.844 lei97.854 lei76.233 lei60.898 lei62.430 lei40.665 lei
Datorii184.722 lei182.771 lei152.749 lei104.580 lei74.003 lei39.231 lei
Capitaluri proprii-72.878 lei-84.917 lei-76.516 lei-43.682 lei-11.573 lei1.434 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este EDYRAR SERVICE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, EDYRAR SERVICE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul EDYRAR SERVICE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Deia, Comuna Frumosu, județul Suceava (nr. 839); numărul de înmatriculare e J|33|1024|2020, din 20.08.2020.

Ce cifră de afaceri a avut EDYRAR SERVICE S.R.L. în 2025?

363.711 lei, cu 13% peste 2024 (321.133 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 12.039 lei.

Câți salariați are EDYRAR SERVICE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre EDYRAR SERVICE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.