DRAICO MANAGEMENT S.R.L.
DRAICO MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiș, CUI 42943335. Cifră de afaceri 2025: 15.559 lei, 1 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 42943335
- Denumire
- DRAICO MANAGEMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2304|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.08.2020
- Sediu
- nr. 428/A, CAMERA 4, Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a. · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 3514 Distribuția energiei electrice · rev. 3
Arată toate (58)
- 3515 Comercializarea energiei electrice · rev. 3
- 3516 Depozitarea energiei electrice · rev. 3
- 3540 Activități ale agenților și brokerilor din domeniul energiei electrice și a gazelor naturale · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
- 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 3
- 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 3
- 9691 Activități de servicii personale la domiciliu · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 15.559 lei (-46% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 128,5 mii lei · 2025 15,6 mii lei · maxim 2020 128,5 mii lei · minim 2025 15,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 63,3 mii lei · 2025 −66,4 mii lei · maxim 2020 63,3 mii lei · minim 2021 −123,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 15.559 lei | 28.967 lei | 66.284 lei | 102.817 lei | 59.300 lei | 128.487 lei |
| Venituri totale | 15.744 lei | 28.990 lei | 75.115 lei | 103.183 lei | 86.390 lei | 128.623 lei |
| Cheltuieli totale | 82.135 lei | 27.890 lei | 94.030 lei | 77.730 lei | 209.321 lei | 62.055 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 902 lei | 0 lei | 24.422 lei | 0 lei | 63.326 lei |
| Pierdere netă | 66.391 lei | 0 lei | 19.975 lei | 0 lei | 123.793 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -66.391 lei | 902 lei | -19.975 lei | 24.422 lei | -123.793 lei | 63.326 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 40.275 lei | 89.806 lei | 82.588 lei | 78.941 lei | 45.371 lei | 82.464 lei |
| Datorii | 161.584 lei | 144.724 lei | 138.407 lei | 114.786 lei | 105.638 lei | 18.938 lei |
| Capitaluri proprii | -121.309 lei | -54.918 lei | -55.819 lei | -35.845 lei | -60.267 lei | 63.526 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DRAICO MANAGEMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DRAICO MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DRAICO MANAGEMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, județul Timiș (nr. 428/A, CAMERA 4); numărul de înmatriculare e J|35|2304|2020, din 20.08.2020.
Ce cifră de afaceri a avut DRAICO MANAGEMENT S.R.L. în 2025?
15.559 lei, cu 46% sub 2024 (28.967 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 66.391 lei.
Câți salariați are DRAICO MANAGEMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DRAICO MANAGEMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.