ADRI NELU VITAL S.R.L.
ADRI NELU VITAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Siliștea, Comuna Siliștea, Constanța, CUI 42928548. Cifră de afaceri 2021: 28.629 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 42928548
- Denumire
- ADRI NELU VITAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2059|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.08.2020
- Sediu
- MARE, nr. 135A, Sat Siliștea, Comuna Siliștea, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2021 · 2 bilanțuri
Financiar · 2020–2021 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 28.629 lei (+8% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 26,6 mii lei · 2021 28,6 mii lei · maxim 2021 28,6 mii lei · minim 2020 26,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 12,6 mii lei · 2021 −25,5 mii lei · maxim 2020 12,6 mii lei · minim 2021 −25,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2021 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 28.629 lei | 26.557 lei |
| Venituri totale | 28.643 lei | 26.557 lei |
| Cheltuieli totale | 52.692 lei | 13.117 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 12.643 lei |
| Pierdere netă | 25.515 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -25.515 lei | 12.643 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 8.263 lei | 15.482 lei |
| Datorii | 20.935 lei | 2.639 lei |
| Capitaluri proprii | -12.672 lei | 12.843 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ADRI NELU VITAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ADRI NELU VITAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul ADRI NELU VITAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Siliștea, Comuna Siliștea, județul Constanța (MARE, nr. 135A); numărul de înmatriculare e J|13|2059|2020, din 17.08.2020.
Ce cifră de afaceri a avut ADRI NELU VITAL S.R.L. în 2021?
28.629 lei, cu 8% peste 2020 (26.557 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.515 lei.
Câți salariați are ADRI NELU VITAL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2021 (1 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ADRI NELU VITAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.