UI INDUSTRY SOLUTIONS S.R.L.

UI INDUSTRY SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov, CUI 42921477. Cifră de afaceri 2025: 697.128 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42921477
Denumire
UI INDUSTRY SOLUTIONS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|3564|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.08.2020
Sediu
ȘCOLII, nr. 5, bl. C2, ap. 112, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
Arată toate (9)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 697.128 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2025 697,1 mii lei · maxim 2025 697,1 mii lei · minim 2025 697,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 −746 lei · 2025 109,5 mii lei · maxim 2025 109,5 mii lei · minim 2024 −1,9 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă697.128 lei—————
Venituri totale698.466 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale571.306 lei1.938 lei708 lei714 lei556 lei746 lei
Rezultat
Profit net109.529 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei1.938 lei708 lei714 lei556 lei746 lei
Rezultat net109.529 lei-1.938 lei-708 lei-714 lei-556 lei-746 lei
Bilanț
Active totale537.703 lei225 lei67 lei175 lei632 lei200 lei
Datorii432.636 lei4.687 lei2.591 lei1.991 lei1.734 lei746 lei
Capitaluri proprii105.067 lei-4.462 lei-2.524 lei-1.816 lei-1.102 lei-546 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este UI INDUSTRY SOLUTIONS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, UI INDUSTRY SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul UI INDUSTRY SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tunari, Comuna Tunari, județul Ilfov (ȘCOLII, nr. 5, bl. C2, ap. 112); numărul de înmatriculare e J|23|3564|2020, din 14.08.2020.

Ce cifră de afaceri a avut UI INDUSTRY SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

697.128 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 109.529 lei.

De unde vin datele despre UI INDUSTRY SOLUTIONS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.