CHROMLAB S.R.L.
CHROMLAB S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Horezu, Oraș Horezu, Vâlcea, CUI 42909562. Cifră de afaceri 2025: 1.537.187 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42909562
- Denumire
- CHROMLAB S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|600|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.08.2020
- Sediu
- TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 102, Loc. Horezu, Oraș Horezu, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
Arată toate (11)
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.537.187 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 19,3 mii lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2025 1,5 mil. lei · minim 2020 19,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 11,2 mii lei · 2025 175,8 mii lei · maxim 2023 368,4 mii lei · minim 2020 11,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.537.187 lei | 1.471.356 lei | 1.156.115 lei | 802.544 lei | 451.592 lei | 19.281 lei |
| Venituri totale | 1.539.801 lei | 1.472.781 lei | 1.156.796 lei | 809.619 lei | 451.845 lei | 19.281 lei |
| Cheltuieli totale | 1.327.500 lei | 1.076.241 lei | 777.343 lei | 693.393 lei | 264.679 lei | 7.511 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 175.802 lei | 359.287 lei | 368.353 lei | 108.563 lei | 182.109 lei | 11.192 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 175.802 lei | 359.287 lei | 368.353 lei | 108.563 lei | 182.109 lei | 11.192 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 1.104.324 lei | 1.147.397 lei | 946.974 lei | 323.283 lei | 210.433 lei | 20.751 lei |
| Datorii | 569.034 lei | 787.910 lei | 156.893 lei | 21.219 lei | 16.932 lei | 9.359 lei |
| Capitaluri proprii | 535.290 lei | 359.487 lei | 670.417 lei | 302.064 lei | 193.501 lei | 11.392 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CHROMLAB S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CHROMLAB S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CHROMLAB S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Horezu, Oraș Horezu, județul Vâlcea (TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 102); numărul de înmatriculare e J|38|600|2020, din 12.08.2020.
Ce cifră de afaceri a avut CHROMLAB S.R.L. în 2025?
1.537.187 lei, cu 4% peste 2024 (1.471.356 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 175.802 lei.
Câți salariați are CHROMLAB S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CHROMLAB S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.