TEHNOLOGICA CVM S.R.L.
TEHNOLOGICA CVM S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 42891899. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42891899
- Denumire
- TEHNOLOGICA CVM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|22108|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.11.2022
- Sediu
- OLARI, nr. 7A, et. 2, biroul 104, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (18)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 6,3 mii lei · 2023 17,9 mii lei · maxim 2022 25,2 mii lei · minim 2021 6,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −5,1 mii lei · 2025 −13,1 mii lei · maxim 2022 2,2 mii lei · minim 2023 −44,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 17.921 lei | 25.224 lei | 6.312 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 17.921 lei | 25.224 lei | 6.892 lei |
| Cheltuieli totale | 12.951 lei | 3.167 lei | 62.500 lei | 22.767 lei | 11.830 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.205 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 13.056 lei | 3.167 lei | 44.684 lei | 0 lei | 5.050 lei |
| Rezultat net | -13.056 lei | -3.167 lei | -44.684 lei | 2.205 lei | -5.050 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 13.694 lei | 8.617 lei | 8.161 lei | 20.433 lei | 16.126 lei |
| Datorii | 68.041 lei | 49.907 lei | 52.645 lei | 18.028 lei | 26.710 lei |
| Capitaluri proprii | -54.347 lei | -41.290 lei | -44.484 lei | 2.405 lei | -10.584 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TEHNOLOGICA CVM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TEHNOLOGICA CVM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TEHNOLOGICA CVM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (OLARI, nr. 7A, et. 2, biroul 104); numărul de înmatriculare e J|40|22108|2022, din 04.11.2022.
De unde vin datele despre TEHNOLOGICA CVM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.