SIA ANTO ART S.R.L.
SIA ANTO ART S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Lisaura, Comuna Ipotești, Suceava, CUI 42881984. Cifră de afaceri 2025: 403.323 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 42881984
- Denumire
- SIA ANTO ART S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|948|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.08.2020
- Sediu
- LUCIAN COSTIN, nr. 108, Sat Lisaura, Comuna Ipotești, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
Arată toate (14)
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9603 Activități de pompe funebre și similare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 403.323 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 9,5 mii lei · 2025 403,3 mii lei · maxim 2022 452,3 mii lei · minim 2020 9,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 5,7 mii lei · 2025 −51,4 mii lei · maxim 2021 113,2 mii lei · minim 2024 −59,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 3 · 2025 2 · maxim 2022 3 · minim 2024 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 403.323 lei | 431.765 lei | 442.601 lei | 452.286 lei | 341.500 lei | 9.500 lei |
| Venituri totale | 403.323 lei | 438.311 lei | 487.601 lei | 454.743 lei | 341.500 lei | 9.500 lei |
| Cheltuieli totale | 446.779 lei | 488.909 lei | 490.228 lei | 419.102 lei | 219.246 lei | 3.500 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 31.528 lei | 113.238 lei | 5.715 lei |
| Pierdere netă | 51.354 lei | 59.068 lei | 5.396 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -51.354 lei | -59.068 lei | -5.396 lei | 31.528 lei | 113.238 lei | 5.715 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 35.168 lei | 31.300 lei | 63.294 lei | 58.009 lei | 133.924 lei | 6.200 lei |
| Datorii | 100.305 lei | 45.084 lei | 18.010 lei | 7.328 lei | 14.771 lei | 285 lei |
| Capitaluri proprii | -65.137 lei | -13.784 lei | 45.284 lei | 50.681 lei | 119.153 lei | 5.915 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SIA ANTO ART S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SIA ANTO ART S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SIA ANTO ART S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lisaura, Comuna Ipotești, județul Suceava (LUCIAN COSTIN, nr. 108); numărul de înmatriculare e J|33|948|2020, din 06.08.2020.
Ce cifră de afaceri a avut SIA ANTO ART S.R.L. în 2025?
403.323 lei, cu 7% sub 2024 (431.765 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 51.354 lei.
Câți salariați are SIA ANTO ART S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SIA ANTO ART S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.