AVANTAJ SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.

AVANTAJ SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu, CUI 42879534. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42879534
Denumire
AVANTAJ SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|52|594|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.08.2020
Sediu
MIHAI VITEAZUL, nr. 19, CAMERA 2, Sat Florești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (16)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 2,4 mil. lei · 2023 2,4 mil. lei · maxim 2023 2,4 mil. lei · minim 2022 2,4 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2022 41,9 mii lei · 2024 −24,9 mii lei · maxim 2022 41,9 mii lei · minim 2024 −24,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 7 · 2023 9 · maxim 2023 9 · minim 2022 7.

Indicator202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă—2.404.442 lei2.388.494 lei
Venituri totale0 lei2.404.442 lei2.388.494 lei
Cheltuieli totale24.872 lei2.343.947 lei2.323.938 lei
Rezultat
Profit net0 lei36.932 lei41.865 lei
Pierdere netă24.872 lei0 lei0 lei
Rezultat net-24.872 lei36.932 lei41.865 lei
Bilanț
Active totale74.952 lei133.016 lei282.496 lei
Datorii62.692 lei95.884 lei240.431 lei
Capitaluri proprii12.260 lei37.132 lei42.065 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—97

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este AVANTAJ SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, AVANTAJ SPECIAL CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul AVANTAJ SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești-Stoenești, județul Giurgiu (MIHAI VITEAZUL, nr. 19, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|52|594|2020, din 05.08.2020.

De unde vin datele despre AVANTAJ SPECIAL CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.