METALFORCECNC S.R.L.

METALFORCECNC S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 42866020. Cifră de afaceri 2025: 1.600.410 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42866020
Denumire
METALFORCECNC S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|02|886|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.08.2020
Sediu
Agricultorilor, nr. 2/1, Municipiul Arad, Arad
Activități autorizate (CAEN)
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.600.410 lei (-40% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 162,7 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2024 2,7 mil. lei · minim 2020 162,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 2,8 mii lei · 2025 −7,4 mii lei · maxim 2022 860,2 mii lei · minim 2025 −7,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 5 · maxim 2023 5 · minim 2020 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă1.600.410 lei2.683.716 lei2.452.186 lei2.189.669 lei1.264.030 lei162.715 lei
Venituri totale1.754.179 lei2.745.316 lei2.467.075 lei2.189.935 lei1.252.320 lei174.980 lei
Cheltuieli totale1.747.170 lei2.131.804 lei1.663.138 lei1.308.243 lei830.439 lei170.036 lei
Rezultat
Profit net0 lei547.401 lei783.629 lei860.234 lei410.757 lei2.779 lei
Pierdere netă7.419 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-7.419 lei547.401 lei783.629 lei860.234 lei410.757 lei2.779 lei
Bilanț
Active totale2.616.579 lei3.125.725 lei2.445.537 lei1.354.552 lei775.776 lei633.764 lei
Datorii1.381.488 lei1.662.662 lei1.661.668 lei1.194.078 lei662.040 lei630.785 lei
Capitaluri proprii540.222 lei547.641 lei783.869 lei160.474 lei113.736 lei2.979 lei
Oameni
Număr mediu de salariați545331

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este METALFORCECNC S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, METALFORCECNC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul METALFORCECNC S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (Agricultorilor, nr. 2/1); numărul de înmatriculare e J|02|886|2020, din 03.08.2020.

Ce cifră de afaceri a avut METALFORCECNC S.R.L. în 2025?

1.600.410 lei, cu 40% sub 2024 (2.683.716 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.419 lei.

Câți salariați are METALFORCECNC S.R.L.?

5 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre METALFORCECNC S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.