NANU AGRO FARM S.R.L.

NANU AGRO FARM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Crișcior, Comuna Crișcior, Hunedoara, CUI 42864398. Cifră de afaceri 2025: 55.403 lei, 1 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
42864398
Denumire
NANU AGRO FARM S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|20|796|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.08.2020
Sediu
COLNICI, nr. 5, Sat Crișcior, Comuna Crișcior, Hunedoara
Activități autorizate (CAEN)
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 3
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 3
  • 0148 Creșterea altor animale · rev. 3
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 3
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
Arată toate (19)
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 3
  • 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor · rev. 3
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 55.403 lei (+100% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 3,3 mii lei · 2025 55,4 mii lei · maxim 2025 55,4 mii lei · minim 2021 3,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 30 lei · 2025 −89,4 mii lei · maxim 2022 46,5 mii lei · minim 2025 −89,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă55.403 lei27.647 lei26.115 lei36.431 lei3.276 lei—
Venituri totale125.182 lei181.681 lei380.128 lei238.198 lei106.283 lei7.349 lei
Cheltuieli totale214.030 lei251.745 lei353.789 lei191.407 lei102.149 lei7.318 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei26.116 lei46.481 lei4.093 lei30 lei
Pierdere netă89.403 lei70.299 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-89.403 lei-70.299 lei26.116 lei46.481 lei4.093 lei30 lei
Bilanț
Active totale211.029 lei240.433 lei328.828 lei338.475 lei602.818 lei6.362 lei
Datorii272.612 lei233.812 lei220.213 lei61.773 lei4.558 lei1 lei
Capitaluri proprii-82.782 lei6.621 lei76.920 lei50.804 lei4.323 lei230 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NANU AGRO FARM S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NANU AGRO FARM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul NANU AGRO FARM S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Crișcior, Comuna Crișcior, județul Hunedoara (COLNICI, nr. 5); numărul de înmatriculare e J|20|796|2020, din 03.08.2020.

Ce cifră de afaceri a avut NANU AGRO FARM S.R.L. în 2025?

55.403 lei, cu 100% peste 2024 (27.647 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 89.403 lei.

Câți salariați are NANU AGRO FARM S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NANU AGRO FARM S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.