R CONCEPT STAND S.R.L.
R CONCEPT STAND S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 42840771. Cifră de afaceri 2025: 1.513.382 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 42840771
- Denumire
- R CONCEPT STAND S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8839|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.07.2020
- Sediu
- Baicului, nr. 1, bl. 401A, sc. B, ap. 48, PARTER, CAMERA 3, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Arată toate (9)
- 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.513.382 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 105,6 mii lei · 2025 1,5 mil. lei · maxim 2025 1,5 mil. lei · minim 2020 105,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 52,7 mii lei · 2025 371,2 mii lei · maxim 2021 469,8 mii lei · minim 2020 52,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 2 · maxim 2021 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.513.382 lei | 1.404.714 lei | 1.440.832 lei | 1.418.864 lei | 921.548 lei | 105.641 lei |
| Venituri totale | 1.551.417 lei | 1.406.767 lei | 1.441.609 lei | 1.418.869 lei | 921.555 lei | 105.641 lei |
| Cheltuieli totale | 1.100.727 lei | 961.788 lei | 973.593 lei | 936.911 lei | 441.449 lei | 51.881 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 371.241 lei | 403.679 lei | 453.599 lei | 468.052 lei | 469.846 lei | 52.703 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 371.241 lei | 403.679 lei | 453.599 lei | 468.052 lei | 469.846 lei | 52.703 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 684.826 lei | 463.634 lei | 628.738 lei | 516.698 lei | 536.587 lei | 66.844 lei |
| Datorii | 204.584 lei | 59.715 lei | 54.414 lei | 48.406 lei | 13.838 lei | 13.941 lei |
| Capitaluri proprii | 371.481 lei | 403.919 lei | 574.324 lei | 468.292 lei | 522.749 lei | 52.903 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este R CONCEPT STAND S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, R CONCEPT STAND S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul R CONCEPT STAND S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (Baicului, nr. 1, bl. 401A, sc. B, ap. 48, PARTER, CAMERA 3); numărul de înmatriculare e J|40|8839|2020, din 29.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut R CONCEPT STAND S.R.L. în 2025?
1.513.382 lei, cu 8% peste 2024 (1.404.714 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 371.241 lei.
Câți salariați are R CONCEPT STAND S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre R CONCEPT STAND S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.