MIDARISU FAST S.R.L.
MIDARISU FAST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Rîpănești, Comuna Bunești, Vâlcea, CUI 42833340. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42833340
- Denumire
- MIDARISU FAST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|538|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.07.2020
- Sediu
- Macului, nr. 18, Sat Rîpănești, Comuna Bunești, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
Arată toate (13)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 1,7 mii lei · 2023 2,7 mii lei · maxim 2021 3,4 mii lei · minim 2020 1,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −198 lei · 2024 0 lei · maxim 2021 3,3 mii lei · minim 2020 −198 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | 2.700 lei | 2.450 lei | 3.400 lei | 1.650 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 2.700 lei | 2.450 lei | 3.400 lei | 1.650 lei |
| Cheltuieli totale | — | 305 lei | — | 25 lei | 1.799 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 2.315 lei | 2.376 lei | 3.275 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 198 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 2.315 lei | 2.376 lei | 3.275 lei | -198 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 8.776 lei | 8.776 lei | 6.076 lei | 3.626 lei | 251 lei |
| Datorii | 0 lei | 808 lei | 423 lei | 349 lei | 249 lei |
| Capitaluri proprii | 8.776 lei | 7.968 lei | 5.653 lei | 3.277 lei | 2 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIDARISU FAST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MIDARISU FAST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MIDARISU FAST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rîpănești, Comuna Bunești, județul Vâlcea (Macului, nr. 18); numărul de înmatriculare e J|38|538|2020, din 27.07.2020.
De unde vin datele despre MIDARISU FAST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.