CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L.
CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Goga, Comuna Râfov, Prahova, CUI 42823711. Cifră de afaceri 2025: 106.075 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 42823711
- Denumire
- CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1250|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.07.2020
- Sediu
- Principală, nr. 27, Sat Goga, Comuna Râfov, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 106.075 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 3,5 mii lei · 2025 106,1 mii lei · maxim 2025 106,1 mii lei · minim 2023 3,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 107 lei · 2025 32,2 mii lei · maxim 2025 32,2 mii lei · minim 2024 −35,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 106.075 lei | — | 3.500 lei |
| Venituri totale | 188.068 lei | 28.173 lei | 3.500 lei |
| Cheltuieli totale | 154.567 lei | 63.563 lei | 3.374 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 32.170 lei | 0 lei | 107 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 35.390 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 32.170 lei | -35.390 lei | 107 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 383.906 lei | 308.379 lei | 9.500 lei |
| Datorii | 143.757 lei | 88.882 lei | 3.393 lei |
| Capitaluri proprii | 2.887 lei | -29.283 lei | 6.107 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Goga, Comuna Râfov, județul Prahova (Principală, nr. 27); numărul de înmatriculare e J|29|1250|2020, din 24.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L. în 2025?
106.075 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 32.170 lei.
Câți salariați are CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONACUL RÂFOVENILOR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.