REPARAȚII CAROSERIE STROE S.R.L.
REPARAȚII CAROSERIE STROE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Zimandcuz, Comuna Zimandu Nou, Arad, CUI 42821168. Cifră de afaceri 2025: 28.570 lei. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 42821168
- Denumire
- REPARAȚII CAROSERIE STROE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|837|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.07.2020
- Sediu
- ZIMANDCUZ, nr. 414, Sat Zimandcuz, Comuna Zimandu Nou, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 28.570 lei (+166% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 2,8 mii lei · 2025 28,6 mii lei · maxim 2025 28,6 mii lei · minim 2020 2,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 545 lei · 2025 14,8 mii lei · maxim 2025 14,8 mii lei · minim 2024 −3,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 28.570 lei | 10.740 lei | 14.941 lei | 13.345 lei | fără bilanț | 2.800 lei |
| Venituri totale | 28.570 lei | 10.740 lei | 14.941 lei | 13.345 lei | fără bilanț | 2.800 lei |
| Cheltuieli totale | 10.999 lei | 14.071 lei | 14.263 lei | 6.793 lei | fără bilanț | 2.171 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 14.816 lei | 0 lei | 585 lei | 6.183 lei | fără bilanț | 545 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 3.331 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 14.816 lei | -3.331 lei | 585 lei | 6.183 lei | fără bilanț | 545 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 19.490 lei | 6.915 lei | 9.368 lei | 8.409 lei | fără bilanț | 1.055 lei |
| Datorii | 4.434 lei | 2.719 lei | 1.841 lei | 1.467 lei | fără bilanț | 310 lei |
| Capitaluri proprii | 15.056 lei | 4.196 lei | 7.527 lei | 6.942 lei | fără bilanț | 745 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este REPARAȚII CAROSERIE STROE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, REPARAȚII CAROSERIE STROE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul REPARAȚII CAROSERIE STROE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Zimandcuz, Comuna Zimandu Nou, județul Arad (ZIMANDCUZ, nr. 414); numărul de înmatriculare e J|02|837|2020, din 23.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut REPARAȚII CAROSERIE STROE S.R.L. în 2025?
28.570 lei, cu 166% peste 2024 (10.740 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.816 lei.
De unde vin datele despre REPARAȚII CAROSERIE STROE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.