MISALI BUILDING S.R.L.
MISALI BUILDING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 42819818. Cifră de afaceri 2025: 132.100 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42819818
- Denumire
- MISALI BUILDING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|873|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.07.2020
- Sediu
- Aurel Vlaicu, nr. 54, et. Parter, ap. 4, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
Arată toate (23)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 132.100 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 26,9 mii lei · 2025 132,1 mii lei · maxim 2024 152,5 mii lei · minim 2021 10,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 19,7 mii lei · 2025 392 lei · maxim 2020 19,7 mii lei · minim 2023 −7,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · 2025 0 · maxim 2023 0 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 132.100 lei | 152.522 lei | 53.970 lei | — | 10.104 lei | 26.891 lei |
| Venituri totale | 132.101 lei | 152.522 lei | 53.970 lei | 0 lei | 10.104 lei | 31.221 lei |
| Cheltuieli totale | 131.533 lei | 137.252 lei | 61.172 lei | 1.521 lei | 6.443 lei | 10.669 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 392 lei | 14.005 lei | 0 lei | 0 lei | 3.357 lei | 19.745 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 7.202 lei | 1.521 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 392 lei | 14.005 lei | -7.202 lei | -1.521 lei | 3.357 lei | 19.745 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 6.265 lei | 29.848 lei | 14.579 lei | 21.780 lei | 23.302 lei | 23.734 lei |
| Datorii | -488 lei | 1.265 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.789 lei |
| Capitaluri proprii | 6.753 lei | 28.583 lei | 14.579 lei | 21.780 lei | 23.302 lei | 19.945 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MISALI BUILDING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MISALI BUILDING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MISALI BUILDING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Aurel Vlaicu, nr. 54, et. Parter, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|33|873|2020, din 23.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut MISALI BUILDING S.R.L. în 2025?
132.100 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 392 lei.
Câți salariați are MISALI BUILDING S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MISALI BUILDING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.