RAMO CLINIQUE S.R.L.

RAMO CLINIQUE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 42815344. Cifră de afaceri 2025: 270.392 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
42815344
Denumire
RAMO CLINIQUE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|1225|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.07.2020
Sediu
ROMANĂ, nr. 41, bl. C3, et. parter, ap. 3, Municipiul Ploiești, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
1330 — Finisarea materialelor textile; 1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.; 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare și încă 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar — 2022, 2023, 2024, 2025

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 270.392 lei (+47% față de 2024).

Indicator2022202320242025
Cifră de afaceri netă43.930 lei162.574 lei183.725 lei270.392 lei
Venituri totale43.930 lei162.574 lei183.725 lei270.392 lei
Cheltuieli totale36.041 lei91.432 lei126.015 lei196.725 lei
Rezultat net6.571 lei69.506 lei55.923 lei70.963 lei
Active totale681.945 lei738.470 lei732.165 lei1.241.210 lei
Datorii647.955 lei634.973 lei572.745 lei1.010.828 lei
Capitaluri proprii33.990 lei103.497 lei159.420 lei230.382 lei
Număr mediu de salariați1111

Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RAMO CLINIQUE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, RAMO CLINIQUE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul RAMO CLINIQUE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (ROMANĂ, nr. 41, bl. C3, et. parter, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|29|1225|2020, din 23.07.2020.

Ce cifră de afaceri a avut RAMO CLINIQUE S.R.L. în 2025?

270.392 lei, cu 47% peste 2024 (183.725 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 70.963 lei.

Câți salariați are RAMO CLINIQUE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RAMO CLINIQUE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.