PONTEVEDRA CLEAN S.R.L.
PONTEVEDRA CLEAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila, CUI 42771108. Cifră de afaceri 2025: 292.562 lei, 4 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 42771108
- Denumire
- PONTEVEDRA CLEAN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|414|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.07.2020
- Sediu
- NOIANULUI, nr. 8, Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 292.562 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 234,6 mii lei · 2025 292,6 mii lei · maxim 2023 293,1 mii lei · minim 2020 234,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 164,4 mii lei · 2025 −8,6 mii lei · maxim 2020 164,4 mii lei · minim 2025 −8,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 3 · 2025 4 · maxim 2022 5 · minim 2020 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 292.562 lei | 270.220 lei | 293.107 lei | 283.449 lei | 282.103 lei | 234.609 lei |
| Venituri totale | 292.562 lei | 270.220 lei | 293.107 lei | 283.449 lei | 282.103 lei | 234.609 lei |
| Cheltuieli totale | 301.170 lei | 240.185 lei | 234.373 lei | 280.198 lei | 236.699 lei | 67.967 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 25.950 lei | 55.803 lei | 416 lei | 42.583 lei | 164.405 lei |
| Pierdere netă | 8.608 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -8.608 lei | 25.950 lei | 55.803 lei | 416 lei | 42.583 lei | 164.405 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 129.781 lei | 193.678 lei | 201.203 lei | 269.770 lei | 185.463 lei | 185.580 lei |
| Datorii | 76.032 lei | 111.320 lei | 144.795 lei | 182.166 lei | 18.275 lei | 20.975 lei |
| Capitaluri proprii | 53.749 lei | 82.358 lei | 56.408 lei | 87.604 lei | 167.188 lei | 164.605 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 3 | 5 | 4 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PONTEVEDRA CLEAN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PONTEVEDRA CLEAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PONTEVEDRA CLEAN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Chiscani, Comuna Chiscani, județul Brăila (NOIANULUI, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|09|414|2020, din 14.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut PONTEVEDRA CLEAN S.R.L. în 2025?
292.562 lei, cu 8% peste 2024 (270.220 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.608 lei.
Câți salariați are PONTEVEDRA CLEAN S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PONTEVEDRA CLEAN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.