YSTAG S.R.L.
YSTAG S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov, CUI 42763733. Cifră de afaceri 2025: 1.173.209 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42763733
- Denumire
- YSTAG S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2362|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.10.2023
- Sediu
- MĂRULUI, nr. 4, bl. 1, et. 4, ap. 29, Sat Fundeni, Comuna Dobroești, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
- 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
- 2552 Tratamente termice ale metalelor · rev. 3
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
Arată toate (26)
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.173.209 lei (-83% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 42,1 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2024 6,9 mil. lei · minim 2020 42,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 12,2 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2024 −1,3 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 7 · maxim 2025 7 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.173.209 lei | 6.874.986 lei | 169.517 lei | 222.231 lei | 158.485 lei | 42.135 lei |
| Venituri totale | 1.173.209 lei | 6.874.986 lei | 169.443 lei | 258.725 lei | 166.382 lei | 42.135 lei |
| Cheltuieli totale | -345.097 lei | 7.809.540 lei | 261.233 lei | 223.964 lei | 114.044 lei | 29.497 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 1.275.377 lei | 0 lei | 0 lei | 32.492 lei | 51.112 lei | 12.241 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 1.305.330 lei | 93.486 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.275.377 lei | -1.305.330 lei | -93.486 lei | 32.492 lei | 51.112 lei | 12.241 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 6.185.042 lei | 3.879.795 lei | 201.994 lei | 108.764 lei | 26.685 lei | 14.769 lei |
| Datorii | 6.212.436 lei | 5.182.566 lei | 199.435 lei | 12.719 lei | 14.132 lei | 2.328 lei |
| Capitaluri proprii | -27.394 lei | -1.302.771 lei | 2.559 lei | 96.045 lei | 12.553 lei | 12.441 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 1 | — | 1 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este YSTAG S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, YSTAG S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul YSTAG S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Fundeni, Comuna Dobroești, județul Ilfov (MĂRULUI, nr. 4, bl. 1, et. 4, ap. 29); numărul de înmatriculare e J|29|2362|2023, din 23.10.2023.
Ce cifră de afaceri a avut YSTAG S.R.L. în 2025?
1.173.209 lei, cu 83% sub 2024 (6.874.986 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.275.377 lei.
Câți salariați are YSTAG S.R.L.?
7 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre YSTAG S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.