NINSTAN 2020 S.R.L.
NINSTAN 2020 S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Amara, Oraș Amara, Ialomița, CUI 42754182. Cifră de afaceri 2025: 71.107 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42754182
- Denumire
- NINSTAN 2020 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|264|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.07.2020
- Sediu
- ȘTEFAN CEL MARE, nr. 27, Loc. Amara, Oraș Amara, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 71.107 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 30,7 mii lei · 2025 71,1 mii lei · maxim 2022 99,8 mii lei · minim 2020 30,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 29,2 mii lei · 2025 47,2 mii lei · maxim 2022 89,8 mii lei · minim 2020 29,2 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 71.107 lei | 64.807 lei | 74.168 lei | 99.771 lei | 78.318 lei | 30.682 lei |
| Venituri totale | 71.107 lei | 64.807 lei | 74.168 lei | 99.771 lei | 78.318 lei | 30.682 lei |
| Cheltuieli totale | 14.663 lei | 6.504 lei | 7.014 lei | 6.990 lei | 3.484 lei | 586 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 47.166 lei | 50.117 lei | 56.624 lei | 89.848 lei | 72.767 lei | 29.202 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 47.166 lei | 50.117 lei | 56.624 lei | 89.848 lei | 72.767 lei | 29.202 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 50.032 lei | 53.734 lei | 64.620 lei | 123.806 lei | 77.929 lei | 31.062 lei |
| Datorii | 2.626 lei | 3.335 lei | 7.756 lei | 33.718 lei | 1.360 lei | 1.660 lei |
| Capitaluri proprii | 47.406 lei | 50.399 lei | 56.864 lei | 90.088 lei | 76.569 lei | 29.402 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NINSTAN 2020 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NINSTAN 2020 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NINSTAN 2020 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Amara, Oraș Amara, județul Ialomița (ȘTEFAN CEL MARE, nr. 27); numărul de înmatriculare e J|21|264|2020, din 09.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut NINSTAN 2020 S.R.L. în 2025?
71.107 lei, cu 10% peste 2024 (64.807 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 47.166 lei.
De unde vin datele despre NINSTAN 2020 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.