VTM ERI MOTORS S.R.L.
VTM ERI MOTORS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Lungă, Comuna Holboca, Iași, CUI 42743590. Cifră de afaceri 2025: 234.130 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 42743590
- Denumire
- VTM ERI MOTORS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1495|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.07.2020
- Sediu
- LĂMÂIȚEI, nr. 1, Sat Valea Lungă, Comuna Holboca, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 234.130 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 16,6 mii lei · 2025 234,1 mii lei · maxim 2024 255,9 mii lei · minim 2021 16,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 14,6 mii lei · 2025 14,5 mii lei · maxim 2022 37,9 mii lei · minim 2023 −11,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 234.130 lei | 255.852 lei | 153.244 lei | 129.993 lei | 16.550 lei |
| Venituri totale | 234.579 lei | 259.912 lei | 155.252 lei | 129.993 lei | 16.550 lei |
| Cheltuieli totale | 217.757 lei | 241.756 lei | 165.597 lei | 89.072 lei | 1.457 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 14.476 lei | 15.608 lei | 0 lei | 37.942 lei | 14.597 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 11.897 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.476 lei | 15.608 lei | -11.897 lei | 37.942 lei | 14.597 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 31.467 lei | 34.368 lei | 24.722 lei | 26.024 lei | 33.985 lei |
| Datorii | 16.791 lei | 18.560 lei | 12.988 lei | 2.393 lei | 17.509 lei |
| Capitaluri proprii | 14.676 lei | 15.808 lei | 11.734 lei | 23.631 lei | 16.476 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VTM ERI MOTORS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VTM ERI MOTORS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VTM ERI MOTORS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Lungă, Comuna Holboca, județul Iași (LĂMÂIȚEI, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|22|1495|2020, din 08.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut VTM ERI MOTORS S.R.L. în 2025?
234.130 lei, cu 8% sub 2024 (255.852 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.476 lei.
Câți salariați are VTM ERI MOTORS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VTM ERI MOTORS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.