NEVEROVER S.R.L.
NEVEROVER S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 42708372. Cifră de afaceri 2025: 1.039.183 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42708372
- Denumire
- NEVEROVER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7244|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.07.2020
- Sediu
- MIHAI BRAVU, nr. 199, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
Arată toate (22)
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.039.183 lei (+32% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 40 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2025 1 mil. lei · minim 2021 40 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 6,1 mii lei · 2025 240,1 mii lei · maxim 2022 324,7 mii lei · minim 2021 6,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 1.039.183 lei | 787.039 lei | 534.141 lei | 487.350 lei | 40.030 lei |
| Venituri totale | 1.081.376 lei | 788.805 lei | 536.794 lei | 493.025 lei | 40.031 lei |
| Cheltuieli totale | 814.384 lei | 542.320 lei | 422.819 lei | 160.179 lei | 32.686 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 240.101 lei | 226.697 lei | 109.690 lei | 324.725 lei | 6.145 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 240.101 lei | 226.697 lei | 109.690 lei | 324.725 lei | 6.145 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 705.155 lei | 649.756 lei | 565.536 lei | 431.079 lei | 13.626 lei |
| Datorii | 410.799 lei | 373.280 lei | 338.583 lei | 106.578 lei | 13.850 lei |
| Capitaluri proprii | 294.356 lei | 276.476 lei | 226.953 lei | 324.501 lei | -224 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEVEROVER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NEVEROVER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NEVEROVER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (MIHAI BRAVU, nr. 199); numărul de înmatriculare e J|40|7244|2020, din 01.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut NEVEROVER S.R.L. în 2025?
1.039.183 lei, cu 32% peste 2024 (787.039 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 240.101 lei.
Câți salariați are NEVEROVER S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NEVEROVER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.