PENSIUNEA IANISIA S.R.L.
PENSIUNEA IANISIA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Măgura, Comuna Moieciu, Brașov, CUI 42687130. Cifră de afaceri 2025: 77.309 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42687130
- Denumire
- PENSIUNEA IANISIA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1116|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.06.2020
- Sediu
- MĂGURA, nr. 139, Sat Măgura, Comuna Moieciu, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 77.309 lei (+2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 35,1 mii lei · 2025 77,3 mii lei · maxim 2023 88,8 mii lei · minim 2020 35,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −926 lei · 2025 −6,6 mii lei · maxim 2022 19,6 mii lei · minim 2025 −6,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 77.309 lei | 75.478 lei | 88.844 lei | 81.542 lei | 50.501 lei | 35.088 lei |
| Venituri totale | 77.343 lei | 75.556 lei | 88.844 lei | 82.292 lei | 50.501 lei | 35.088 lei |
| Cheltuieli totale | 82.628 lei | 69.386 lei | 91.258 lei | 60.503 lei | 49.086 lei | 35.284 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 3.067 lei | 0 lei | 19.641 lei | 46 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 6.573 lei | 0 lei | 3.170 lei | 0 lei | 0 lei | 926 lei |
| Rezultat net | -6.573 lei | 3.067 lei | -3.170 lei | 19.641 lei | 46 lei | -926 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 38.820 lei | 55.061 lei | 52.379 lei | 36.195 lei | 29.848 lei | 650 lei |
| Datorii | 26.534 lei | 36.202 lei | 36.588 lei | 17.234 lei | 30.528 lei | 1.376 lei |
| Capitaluri proprii | 12.286 lei | 18.859 lei | 15.791 lei | 18.961 lei | -680 lei | -726 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PENSIUNEA IANISIA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PENSIUNEA IANISIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PENSIUNEA IANISIA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Măgura, Comuna Moieciu, județul Brașov (MĂGURA, nr. 139); numărul de înmatriculare e J|08|1116|2020, din 25.06.2020.
Ce cifră de afaceri a avut PENSIUNEA IANISIA S.R.L. în 2025?
77.309 lei, cu 2% peste 2024 (75.478 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.573 lei.
De unde vin datele despre PENSIUNEA IANISIA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.