CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L.

CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 42669729. Cifră de afaceri 2025: 292.504 lei, 2 salariați. Date ONR

Registru

CUI
42669729
Denumire
CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|1738|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.06.2020
Sediu
INDEPENDENȚEI, nr. 2, et. 2, ap. 8, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
  • 3316 Repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale · rev. 2
  • 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. · rev. 2
  • 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
Arată toate (16)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · rev. 2
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 292.504 lei (+13% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 34,1 mii lei · 2025 292,5 mii lei · maxim 2023 381,3 mii lei · minim 2020 34,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 11,8 mii lei · 2025 −24,7 mii lei · maxim 2023 84,1 mii lei · minim 2024 −65 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 2 · maxim 2024 3 · minim 2021 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă292.504 lei257.736 lei381.343 lei195.793 lei127.879 lei34.067 lei
Venituri totale292.682 lei260.438 lei399.199 lei195.910 lei130.951 lei34.969 lei
Cheltuieli totale314.646 lei323.249 lei311.700 lei162.136 lei110.455 lei22.181 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei84.106 lei29.590 lei17.635 lei11.756 lei
Pierdere netă24.747 lei65.027 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-24.747 lei-65.027 lei84.106 lei29.590 lei17.635 lei11.756 lei
Bilanț
Active totale574.854 lei535.246 lei358.899 lei184.557 lei81.136 lei17.273 lei
Datorii521.341 lei456.986 lei215.612 lei125.376 lei51.545 lei5.317 lei
Capitaluri proprii53.513 lei78.260 lei143.287 lei59.181 lei29.591 lei11.956 lei
Oameni
Număr mediu de salariați23211—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (INDEPENDENȚEI, nr. 2, et. 2, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|12|1738|2020, din 23.06.2020.

Ce cifră de afaceri a avut CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L. în 2025?

292.504 lei, cu 13% peste 2024 (257.736 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 24.747 lei.

Câți salariați are CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CLEAR VISION AUTO DETAILING S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.