DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L.
DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Lupeni, Hunedoara, CUI 42653188. Cifră de afaceri 2025: 85.258 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 42653188
- Denumire
- DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|573|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.06.2020
- Sediu
- TUDOR VLADIMIRESCU, bl. D1, sc. 1, et. 2, ap. 14, Municipiul Lupeni, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (14)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 85.258 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 4,2 mii lei · 2025 85,3 mii lei · maxim 2024 86,1 mii lei · minim 2020 4,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 2,4 mii lei · 2025 −3,3 mii lei · maxim 2021 14,5 mii lei · minim 2024 −7,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 85.258 lei | 86.134 lei | 61.850 lei | 54.094 lei | 29.680 lei | 4.200 lei |
| Venituri totale | 85.258 lei | 86.134 lei | 61.850 lei | 54.094 lei | 29.680 lei | 4.200 lei |
| Cheltuieli totale | 87.676 lei | 92.654 lei | 59.342 lei | 41.652 lei | 14.528 lei | 1.722 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.982 lei | 11.982 lei | 14.471 lei | 2.352 lei |
| Pierdere netă | 3.271 lei | 7.278 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -3.271 lei | -7.278 lei | 1.982 lei | 11.982 lei | 14.471 lei | 2.352 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 13.982 lei | 16.250 lei | 25.757 lei | 22.136 lei | 20.118 lei | 2.678 lei |
| Datorii | 16.543 lei | 15.540 lei | 4.770 lei | 3.131 lei | 3.095 lei | 126 lei |
| Capitaluri proprii | -2.561 lei | 710 lei | 20.987 lei | 19.005 lei | 17.023 lei | 2.552 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Lupeni, județul Hunedoara (TUDOR VLADIMIRESCU, bl. D1, sc. 1, et. 2, ap. 14); numărul de înmatriculare e J|20|573|2020, din 19.06.2020.
Ce cifră de afaceri a avut DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
85.258 lei, cu 1% sub 2024 (86.134 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.271 lei.
Câți salariați are DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DNC IDEAL CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.