SANCTUARY DESIGN S.R.L.
SANCTUARY DESIGN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Zalău, Sălaj, CUI 42631228. Cifră de afaceri 2025: 27.131 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42631228
- Denumire
- SANCTUARY DESIGN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|244|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.06.2020
- Sediu
- MORII, nr. 52H, Municipiul Zalău, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 27.131 lei (-43% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 8 mii lei · 2025 27,1 mii lei · maxim 2021 165,7 mii lei · minim 2020 8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 3 mii lei · 2025 19,3 mii lei · maxim 2024 36,3 mii lei · minim 2020 3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 27.131 lei | 48.000 lei | 23.474 lei | 115.501 lei | 165.689 lei | 7.979 lei |
| Venituri totale | 27.131 lei | 48.000 lei | 23.474 lei | 115.602 lei | 165.689 lei | 7.979 lei |
| Cheltuieli totale | 4.231 lei | 4.940 lei | 14.899 lei | 93.374 lei | 129.341 lei | 4.804 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 19.309 lei | 36.303 lei | 7.272 lei | 19.240 lei | 32.518 lei | 2.951 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 19.309 lei | 36.303 lei | 7.272 lei | 19.240 lei | 32.518 lei | 2.951 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 28.683 lei | 43.513 lei | 16.875 lei | 29.585 lei | 39.459 lei | 4.497 lei |
| Datorii | 9.174 lei | 7.010 lei | 9.255 lei | 9.997 lei | 3.789 lei | 1.346 lei |
| Capitaluri proprii | 19.509 lei | 36.503 lei | 7.620 lei | 19.588 lei | 35.670 lei | 3.151 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SANCTUARY DESIGN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SANCTUARY DESIGN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SANCTUARY DESIGN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Zalău, județul Sălaj (MORII, nr. 52H); numărul de înmatriculare e J|31|244|2020, din 16.06.2020.
Ce cifră de afaceri a avut SANCTUARY DESIGN S.R.L. în 2025?
27.131 lei, cu 43% sub 2024 (48.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.309 lei.
De unde vin datele despre SANCTUARY DESIGN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.