DM DERCACI S.R.L.
DM DERCACI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Lunca Banului, Comuna Lunca Banului, Vaslui, CUI 42611751. Cifră de afaceri 2024: 1.070.487 lei, 2 salariați. Date
Registru
- CUI
- 42611751
- Denumire
- DM DERCACI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|320|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.06.2020
- Sediu
- nr. 627, Sat Lunca Banului, Comuna Lunca Banului, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.070.487 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 601,3 mii lei · 2024 1,1 mil. lei · maxim 2024 1,1 mil. lei · minim 2023 378,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 33,8 mii lei · 2024 152 mii lei · maxim 2024 152 mii lei · minim 2023 33,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2024 2 · maxim 2022 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 1.070.487 lei | 378.256 lei | 601.318 lei |
| Venituri totale | 1.070.791 lei | 382.448 lei | 601.712 lei |
| Cheltuieli totale | 895.770 lei | 346.082 lei | 562.212 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 151.964 lei | 33.345 lei | 33.784 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 151.964 lei | 33.345 lei | 33.784 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 427.645 lei | 202.081 lei | 306.090 lei |
| Datorii | -9.622 lei | -23.236 lei | 85.130 lei |
| Capitaluri proprii | 377.281 lei | 225.317 lei | 220.960 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DM DERCACI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DM DERCACI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DM DERCACI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lunca Banului, Comuna Lunca Banului, județul Vaslui (nr. 627); numărul de înmatriculare e J|37|320|2020, din 11.06.2020.
Ce cifră de afaceri a avut DM DERCACI S.R.L. în 2024?
1.070.487 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 151.964 lei.
Câți salariați are DM DERCACI S.R.L.?
2 salariați în medie în 2024, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DM DERCACI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.