MATEESCU RYO CONSTRUCTI S.R.L.
MATEESCU RYO CONSTRUCTI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Largă, Comuna Pucheni, Dâmbovița, CUI 42575160. Cifră de afaceri 2025: 6.000 lei. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 42575160
- Denumire
- MATEESCU RYO CONSTRUCTI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|462|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.06.2020
- Sediu
- nr. 70, Sat Valea Largă, Comuna Pucheni, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
Arată toate (7)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.000 lei (-91% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 36,1 mii lei · 2025 6 mii lei · maxim 2024 65 mii lei · minim 2025 6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 0 lei · 2025 5,1 mii lei · maxim 2024 55,1 mii lei · minim 2020 0 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.000 lei | 65.000 lei | 10.700 lei | 36.100 lei | — | — |
| Venituri totale | 6.000 lei | 65.000 lei | 10.700 lei | 36.100 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 178 lei | — | — |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 5.088 lei | 55.120 lei | 9.022 lei | 34.839 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.088 lei | 55.120 lei | 9.022 lei | 34.839 lei | 0 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 117.822 lei | 111.822 lei | 46.822 lei | 36.122 lei | 200 lei | 200 lei |
| Datorii | 13.553 lei | 12.641 lei | 2.761 lei | 1.083 lei | 0 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 104.269 lei | 99.181 lei | 44.061 lei | 35.039 lei | 200 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MATEESCU RYO CONSTRUCTI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MATEESCU RYO CONSTRUCTI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MATEESCU RYO CONSTRUCTI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Largă, Comuna Pucheni, județul Dâmbovița (nr. 70); numărul de înmatriculare e J|15|462|2020, din 03.06.2020.
Ce cifră de afaceri a avut MATEESCU RYO CONSTRUCTI S.R.L. în 2025?
6.000 lei, cu 91% sub 2024 (65.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.088 lei.
De unde vin datele despre MATEESCU RYO CONSTRUCTI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.