C.A.S. COMPREST SRL
C.A.S. COMPREST SRL: firmă în funcțiune din Comuna Vama Buzăului, Brașov, CUI 4257164. Cifră de afaceri 2025: 5.300 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4257164
- Denumire
- C.A.S. COMPREST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1817|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.05.1993
- Sediu
- Sat ACRIS, nr. 31, Comuna Vama Buzăului, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
Arată toate (7)
- 9603 Activități de pompe funebre și similare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.300 lei (-74% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 1 mii lei · 2025 5,3 mii lei · maxim 2021 27,1 mii lei · minim 2019 1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 −66,4 mii lei · maxim 2019 970 lei · minim 2025 −66,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.300 lei | 20.720 lei | 6.800 lei | 19.533 lei | 27.100 lei | 8.240 lei | 1.000 lei | — | — | — | — |
| Venituri totale | 5.300 lei | 20.720 lei | 6.800 lei | 19.533 lei | 27.100 lei | 8.240 lei | 1.000 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 71.583 lei | 66.530 lei | 52.503 lei | 51.857 lei | 33.679 lei | 21.694 lei | — | — | — | — | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 970 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 66.380 lei | 46.017 lei | 45.771 lei | 32.519 lei | 6.850 lei | 13.532 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -66.380 lei | -46.017 lei | -45.771 lei | -32.519 lei | -6.850 lei | -13.532 lei | 970 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.958 lei | 4.341 lei | 9.600 lei | 1.551 lei | 3.234 lei | 3.621 lei | 7.481 lei | — | 5.140 lei | 5.140 lei | 5.140 lei |
| Datorii | 208.214 lei | 143.217 lei | 102.459 lei | 48.639 lei | 17.804 lei | 11.341 lei | 1.669 lei | 0 lei | 1.650 lei | 1.650 lei | 1.650 lei |
| Capitaluri proprii | -205.256 lei | -138.876 lei | -92.859 lei | -47.088 lei | -14.570 lei | -7.720 lei | 5.812 lei | 0 lei | 3.490 lei | 3.490 lei | 3.490 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este C.A.S. COMPREST SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, C.A.S. COMPREST SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul C.A.S. COMPREST SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Vama Buzăului, județul Brașov (Sat ACRIS, nr. 31); numărul de înmatriculare e J|08|1817|1993, din 28.05.1993.
Ce cifră de afaceri a avut C.A.S. COMPREST SRL în 2025?
5.300 lei, cu 74% sub 2024 (20.720 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 66.380 lei.
Câți salariați are C.A.S. COMPREST SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre C.A.S. COMPREST SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.